Jesteśmy firmą, która w przeciągu kilkunastu lat zdążyła pozyskać tysiące zadowolonych z naszych produktów klientów. W swojej branży stawiamy przede wszystkim na trwałość naszych produktów oraz o odpowiednie podejście do klienta. Co więcej jako jedna z nielicznych firm działających na rynku zapewniamy swoim klientom możliwość zakupienia mebli z 24 godzinnym terminem dostawy. Ponadto wszystkie zamówienie realizujemy terminowo co jest również wizytówka naszej firmy. Swoim klientom dostarczamy meble biurowe jedynie od czołowych producentów, którzy działają na rynku Polskim. Szczegóły oferty zostały zamieszczone na stronie.

Firma Helikon zajmuje się kompleksową obsługa biur oraz firm. Swoim klientom oferujemy miedzy innymi wysokiej jakości meble biurowe oraz wykładziny wykonane z najlepszych materiałów. Wychodzimy z założenia, że każde biuro jest inne, dlatego też dostosowujemy meble indywidualnie do potrzeb klienta. Obecnie oferowane przez nas meble biurowe znalazły już swoich klientów w całym kraju, dzięki czemu możemy pochwalić się wspaniałymi opiniami oraz zadowoleniem wszystkich naszych klientów. Na życzenie klienta istnieje możliwość wystawienie faktury VAT. Przy dużym zamówieniu towar wysyłany jest gratis.

Jesteśmy specjalistami z zakresu aranżacji i wyposażenia każdej powierzchni biurowej. W naszej ofercie znajdą Państwa szeroką gamę mebli biurowych.  Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych jak i do dużych firm. Szczególną uwagę przywiązujemy do wyposażenia pomieszczeń recepcyjnych, gdyż to one decydują o pierwszym wrażeniu klienta,  innymi słowy są tzw. wizytówką firmy. Nasze meble charakteryzuje nie tylko wysoka jakość materiałów z których zostały wykonane ale także konkurencyjne ceny. Do każdego zlecenia podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem tak by w pełni zrealizować wymagania klienta.

 Jesteśmy firmą, która wyposaża biura swoich klientów w meble pochodzące od renomowanych producentów z kraju oraz zagranicy. Posiadamy szeroką gamę mebli gabinetowych, pracowniczych oraz mebli wykorzystywanych w salach konferencyjnych. Na rynku istniejemy dopiero od kilku lat jednak w tym czasie zrealizowaliśmy wiele projektów, nie tylko dla klientów indywidualnych ale także dla banków, instytucji państwowych czy też olbrzymich korporacji. Zatrudnieni w naszej firmie projektanci przed zakupem mebli przedstawią Państwu wizualizacje projektu, tak aby Państwo wcześniej mogli zobaczyć jak będzie urządzone dane pomieszczenie.

Sprzedaż mebli oraz aranżacja wnętrz to nasza specjalność, dlatego też nie zwlekaj i skontaktuj się z nami a my urządzimy dla ciebie twoje biuro. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami z kraju jesteśmy w stanie swoim klientom zaoferować produkty zrobione z najlepszej jakości materiałów, które są trwałe oraz wytrzymałe. Wszystkim naszym klientom gwarantujemy miłą oraz fachową obsługę. Każdą realizację zadania zawsze poprzedzamy przygotowaniem projektu aranżacji, tak by klient miał pełny podgląd jak będzie wyglądało jego biuro. Zachęcamy wszystkich do sprawdzenia naszej oferty, która znajduje się na stronie.

Jesteśmy prężnie działającą firmą, która od wielu lat utrzymuje pozycję lidera w swojej branży. Od początku istnienia firmy konsekwentnie staramy podnosić się jakość oferowanych przez nas usług. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii wykorzystywanych do produkcji mebli. Ponadto aby móc oferować swoim klientom usługi na najwyższym poziomie podnosimy kwalifikacje zawodowe naszych pracowników. Osoby chcące zapoznać się z naszą ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową, na której zostały umieszczone wszystkie ważne informacje. Wszystkim swoim klientom oferujemy darmowa wycenę mebli.

Oferta firmy Helikon to przede wszystkim meble biurowe najwyższej jakości. Wszystkie meble tworzymy jedynie w oparciu o gusta oraz upodobania naszych klientów oraz wzorując się na panujących trendach. Swoje usługi świadczymy na terenie całego naszego kraju. Co więcej ogromna ilość dostępnych produktów, z pewnością zadowoli wszystkich wybrednych klientów. Przy realizacji większego zamówienia meble wysyłane są do klienta całkowicie za darmo. Ponadto dzięki współpracy z firmą kurierską jesteśmy w stanie zagwarantować bezpieczny transport zakupionych w naszej firmie mebli. Szczegółowa oferta znajduje się na naszej stronie.