Szukasz restauracji, w której będziesz w stanie zorganizować własne urodziny? A może pragniesz urządzić wypad integracyjny dla pracowników swojej firmy? Jeżeli tak to nasza propozycja jest właśnie dla ciebie. Jedynie u nas możesz spróbować smacznych dań urozmaiconych widokiem zielonej trawy. Restauracja zapewnia sowity wybór potraw, a także ciekawych sałat i deserów. Możesz zjeść wykwintną kolację w interesujących aranżacjach w sali restauracyjnej, a w sezonie letnim na najwspanialszym tarasie. Szczegółowe informacje mieszczą się na naszej witrynie.

Witamy gorąco na witrynie naszej restauracji. Najistotniejsze dla nas jest to, by nasi klienci czuli się komfortowo oraz niebywale. W związku z tym tez nasz personel zapewnia sympatyczną obsługę a także gwarantuje najwyższą jakość jedzenia. To właśnie u nas przy muzyce na żywo sympatycznie spędzicie czas delektując się potrawami kuchni polskiej oraz europejskiej. Dodatkowo w sezonie letnim goście odnajdą miejsce w celowo przygotowanym ogródku. Na wszystkich naszych gości czeka ogrom atrakcji. Zapraszamy wszystkich do sprawdzenia propozycji naszej restauracji.

Nasza restauracja to rewelacyjne miejsce do zebrań rodzinnych, firmowych oraz okolicznościowych. Do każdej okoliczności przystosowujemy specjalne menu oraz przygotowujemy wystrój wnętrza. Nasza restauracja to miejsce przychylne dzieciom. Nasze menu zawiera specjalne potrawy dla dzieci, którzy bawiąc się w naszym kąciku zabaw, nie zajmują uwagi swoim rodzicom, a naszym gościom biorących udział w biesiadzie. W naszej restauracji prócz przysmaków kuchni z najdalszych zakątków świata nasz kucharz przygotowuje także dania tradycyjnej kuchni polskiej.